Web edukia bistaratu

Samielak

Irailak 21

X. JOXE LARRARTE Memoriala-final aurrekoak

Arratsaldeko 19:00etan

Sub 22

  • Mata-apezetxea
  • Julen alberdi-Elizegi

Seniorrak

  • Salaberria-Mariezkurrena I
  • Iroitz Egiguren-Bikuña

Irailak 22 (Euskal Jai Eguna)

Goizeko 11:00etan

XI.Ardi Txakur Txapelketa

Partaideak:

  1. Mikel Garaiar - "Argi"
  2. Jose Luis Saizar - "Rex"
  3. Juan Inaxio Irakulis - "Bat"
  4. Manuel Gorriti - "Indo"
  5. J. Ramón Askargorta - "Lucki"
  6. Bittor Bengoetxea - "Truke"

Epaileak: Mikel Garate eta Inazio Etxebarria

Goizeko 10:30etan

  • TTUNTTURRAK Herriko laleetan zehar

Eguerdiko 12:00etan

  • Kalejira Herriko trikitilariekin

Eguardiko 12:30etan

HERRI KIROL Jaialdia bi taldeen arteko dema

  • KIROLAK
    • Lokots biltzea
    • Bizikleta finkoa
    • Korrika
    • ERgonometroa
  • AIZKORAN: Mugertza eta Mujica
  • HARRI JASOTZEN: Jon Peña eta Jexux Mari Izaeta

Arraltsadeko 14:00etan

  • Paella Herrikoia
  • Animatu kafea hartzera denontzat lekua prestatuko dugu!!

Bazkal ondoren

  • KANTA, Dantza, MUXIKO "POPURRIA" herriko trikilarien eskutik
artzain txakurak 2018

Arratsaldeko 17.30etan

IX. Joxe Larrarte Memoriala-final aurrekoak

Sub 22

  • Julen Egiguren-Osa
  • Agirremalloa-Ibarzola

Seniorrak

  • Jon ALberdi-Murgiondo
  • Zubizarreta-Garmendia
 

Arratsaldeko 19:00etan

  • BATUKADA FEMINISTA

Gaueko 22:00etan

  • Berbena BIDE BATEZ Taldearekin DANTZALDIA

Irailak 28 (Umeen eguna)

Goizeko 11:00-13:00etara

  • Puzgarriak

Arratsaldedeko 13:00etatik-14:00etara

  • Apar Festa

Arratsaldeko 15:00-18:00etara

  • Puzgarriak

Arratsaldeko 18:00etan

  • Merienda

Arratsaldeko 19:00etan

  • Txupinazo

Gaueko 21:00etan

  • Herri afaria plazan

Ondoren

  • Tximeleta taldearekin BERNENA eta SAGAR DANTZA

Irailak 29 (Samiel eguna)

Goizeko 10:30etan

  • Kanpai bueltarekin batera Herriko Txistularien Kalejira

Eguerdiko 11:00 etan

  • Meza Nagusia

Ondoren

  • XXXIV. Sagardo lehiaketa eta Txorizo Dastaketa Herritarren Arteko Bolo txapelketa

Arratsaldeko 16:30etan

  • XIV. MUS eta ESKOBA Txapelketa eskolan azpian
XIV. MUS eta ESKOBA Txapelketa

Arratsaldeko 16:30etan

  • Zezen Txikiak eta Poniak

Arratsaldeko 17:30etan

  • "BAKEAREN DAGOENA BAKEA UTZI" umore saioa

Arratsaldeko 19.00etan

  • Elektrotxuflarekin Kalejira

Gaueko 22.30etatik

BERTSO Jaialdia atari Soro fontroian

Bertsolariak:

  • Amets Arzallus
  • Aitor Mendiluze
  • Beñat Gaztelumendi
  • Oihana Iguaran

Gai Jartzailea:

  • Mikel Aiertza

Ondoren

  • LAIOTZ Taldearekin Berbena

Urriak 30

Goizeko 10:30etan

  • Kalejira Musika Eskolako trikitilariekin

Eguerdiko 12:00etan

  • X. Joxe Larrearte Memoriala Finalak

Eguerdiko 12:30etan

  • Meza Nagusia

Arratsaldeko 16:00etatik-18:00etara

  • 12-16 urtekoentzat mahi jokoak Zaharetxean

Arratsaldeko 17:00etan

  • "FRESHSCOLL" Kale Ikuskizun

Arratsaldeko 18:00etan

  • Herri Kirol Jaialdia mistoa Harrijasotzaile eta Aizkolariekin

Aizkolariak

  • Aitzol Atutxa
  • Mikel Larrañaga
  • Itxaso Onsalo
  • Nerea Sorondo

Harrijaisotzaileak

  • Idoia Etxebarria
  • Karmene Gisasola
  • Jokin Eizmendi
  • Joseba Ostolaza
  • Udane Ostolaza

Amaitzean

  • "TXAMUKOS" Mariatxi Taldea Dantzandia

Jaiei amaiera emateko

  • Traka
 

Dokumentuak deskargatu

Programa [pdf]

 

Gaueko autobus zerbitzua

Aizarnazabaleko jaien ospakizuna dela eta, 2018ko irailaren 29eko gauean Zumaia-Aizarnazabal eta Zestoa-Aizarnazabal artean gaueko zerbitzuak egingo dira.

Zumaia – Aizarnazabal - Zumaia

  • Irteerak Zumaiatik: 23:00
  • Irteerak Aizarnazabaletik: 4:30

 Geralekua:

  • Tren Geltokia-Patxita Etxezarreta

Zestoa – Aizarnazabal

  • Irteerak Zestoatik: 23:30
  • Irteerak Aizarnazabaletik: 4:00

 Geralekua:

  • Zestoa

 

 

Bus Gaueko Zerbitzua

Oharra deskargatu [pdf]

 

Indarrean dagoen gaueko tarifa kobratuko da!!

 

 

San Miguel jaiak

San Miguel jaiak

San Miguel jaiak

San Miguel jaiak

San Miguel jaiak

San Miguel jaiak

San Miguel jaiak

San Miguel jaiak